איך לבחור עו"ד נזקי הגוף?

משפט

כיום כל אדם יכול להעתיר לבית המשפט בגין סיבות שונות ולהגיש תביעות שונות כנגד אדם אחר, גוף כלשהו, מוסד ממשלתי, מוסד ציבורי או כל דבר אחר, אשר הוא חש כי הוא נפגע מהם באופן כלשהו ועליהם לבוא על עונשם.

תביעות נזקי גוף הן תביעות נפוצות, אשר אוגדות בתוכן קשר אל המוסד לביטוח לאומי, גופים רפואיים כאלו ואחרים, מוסדות עבודה ועוד. המגמה בהגשת תביעה בגין נזקי גוף היא בסופו של דבר להעניק לאדם הנפגע באופן פיזי, פיצויים כספיים. ולכן, חשוב לבחור בעורך דין מקצועי בתחום זה, אשר יוכל להשיג עבורכם את המרב.
תפקידו של עו"ד העוסק בתחום נזקי גוף

כיום, כל אדם אשר נפגע באופן פיזי בגין רשלנות רפואית של רופא או גוף רפואי כלשהו, יכול להגיש נגדם תביעה בגין רשלנות רפואית. ככל שהפגיעה הפיזית משמעותית יותר ובגינה האדם איננו יכול לתפקד כרגיל, כך הפיצוי הכספי יכול להיות גבוה יותר.

כמו כן, במידה ואדם נפגע במקום עבודתו או בסמוך למקום עבודתו באופן פיזי כתוצאה מתאונה כלשהי, הוא יכול לתבוע בגין תאונת עבודה הן את מקום העבודה והן את המוסד לביטוח לאומי. גם כאן, ככל שהפגיעה חמורה ומהותית יותר- כך הסיכוי של האדם לקבל פיצויים כספים ולעיתים אף קצבה קבועה מהביטוח הלאומי- הינו גבוה

תפקידו של עורך הדין העוסק בתחום נזקי הגוף הוא לייצג את האדם במערכת המשפטית במהלך המשפט, או אל מול הגוף אשר הוא תובע אותו בכדי להוכיח כי האדם פגוע באופן פיזי בגופו בשל סיבה הקשורה לאותו הגוף וכי עליו לקבל את הפיצויים הכספיים המגיעים לו.

אם אתה מחפש עו"ד בתחום נזקי הגוף, כדאי שתפנה עו"ד נזקי גוף, עו"ד איתמר לנדאו.

כיצד לבחור עו"ד נזקי גוף

חשוב מאוד לבחור עו"ד מקצועי ומנוסה בתחום נזקי גוף. כך למשל עו"ד איתמר לנדאו, עו"ד נזקי גוף הוא ללא ספק הכתובת לפנות אליה. חשוב שתזכור ותדע שכל שעורך הדין יהיה מקצועי ומנוסה יותר, כך תוכל לצאת כשידך על העליונה מתהליך התביעה המשפטית. עו"ד איתר לנדאו, עו"ד נזקי גוף הוא הכתובת עבור על אדם המעוניין להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית, תאונת עבודה, תאונה שנגרמה בשל רשלנות של אנשי מקצוע או עובדי ציבור אשר בגינה האדם נפגע באופן גופני ועוד.

About שחר לנדאו 22 Articles
שחר לנדאו עורך וכותב עבור מגזין בליפים.

Be the first to comment

Leave a Reply