מתוך שפע דירות יוקרה למכירה בתל אביב, צריך לבחור רק אחת

דירת יוקרה

רבים מאתנו חולמים על חיים בדירת יוקרה בתל אביב. להיות במרכז העיניים, קרוב למוקדי מסחר, פנאי, בידור, תרבות ותעשייה ולגור במקום הכי מבוקש בישראל – בעיר הלבנה. בניגוד לעבר הלא כל כך רחוק, נכון להיום יש שפע של דירות יוקרה למכירה בתל אביב, והמשימה שלנו היא לבחור מבין המבחר הגדול הזה דירת יוקרה תל אביבית אחת (לפחות בשלב הזה). איך, אפוא, מוצאים את דירת היוקרה המתאימה לנו ביותר בים דירות היוקרה למכירה בתל אביב? הנה כמה עצות שימושיות שיכולות לעזור לכם עשות קצת סדר בחדר.

 

זיהוי הצרכים הייחודיים שלכם – הצעד הראשון הוא לזהות את הצרכים וההעדפות שלכם. האם אתם רוצים להיות קרובים למרכזי מסחר או למוסדות חינוך, למקום העבודה שלכם או שאין לכם שום אילוץ. איזו גודל של דירה אתם צריכים ואיזה גודל של דירה אתם רוצים לרכוש? זהו את הצרכים כדי שתוכלו למצוא את הדירה שתספק לכם את המענה הטוב ביותר.

 

לוקיישן מועדף – בשלב זה כדאי לבחור אזור או שכונה בתל אביב. יש כמה אזורי יוקרה עיקריים בעיר, ביניהם: צהלה, רמת אביב, נווה צדק, פארק צמרת ועוד. לכל אחד מהאזורים האלו יש צביון ייחודי ואווירה מעט אחרת. כך למשל, בנוה צדק יש בתים רבים צמודי קרקע ונוף לים. בפארק צמרת יש מגדלי יוקרה ופסיליטיז מתקדמים. ייתכן ודווקא אלמנטים אחרים יעזרו לכם לבחור, למשל קירבה למקום העבודה או לבית ספר של הילדים.

 

חדש, ותיק או משימור – ניתן לזהות שלוש קבוצות עיקריות של דירות יוקרה בתל אביב: דירות חדשות מהניילונים (מקבלן), דירות יוקרה ותיקות שעברו שיפוץ הגון וכיום הן מודרניות ועכשוויות והקבוצה השלישית היא דירות ובתי יוקרה שנועדו לשימור. לכל אחד מהאופציות יש את היתרונות והחסרונות שלה, וכל אחד צריך לבחון מה הכי מתאים לו. דירת יוקרה חדשה מבטיחה עיצוב עכשווי וטרנדי, תשתית חדשה וכו'. דירה ותיקה או דירה לשימור תציע אווירה מיוחדת במינה, היסטוריה, אווירת וינטאג' וארכיטקטורה מקורית.

מגדל יוקרה או צמודי קרקע – כאמור, בתל אביב יש דירות יוקרה ובתי יוקרה בכל סדר גודל. עכשיו צריך להחליט מה אתם מעדיפים – חיים בדירה הממוקמת במגדל יוקרתי או שמא אתם דווקא מעדיפים בית יוקרה צמוד קרקע (פרטי). גם כאן לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות וחשוב להכיר אותם. לדוגמה: במגדלי יוקרה כל דיירי המגדל משלמים ביחד את הוצאות הביטחון והאבטחה. בבית יוקרה פרטי נצטרך לדאוג לשמירה ולאבטחה בעצמנו. בבית יוקרה פרטי יהיה לנו על פי רוב חצר גדולה ואופציה לבריכה. במגדלי יוקרה החצר שלנו תהיה משותפת לכל דיירי הבניין ואם יש בריכה היא הבריכה של כל דיירי המגדל.
אם תעקבו אחר השלבים שהצגנו כאן תוכלו לצמצם את המבחר הגדול של דירות יוקרה בתל אביב שעומדות לבחירתכם, ולהגיע בצורה מהירה, יעילה וחלקה יותר למגורים ברמת החיים שאתם מייחלים לה.

About שחר לנדאו 22 Articles
שחר לנדאו עורך וכותב עבור מגזין בליפים.

Be the first to comment

Leave a Reply