דלי הפלא, הגדג'ט שיבריק לכם את הבית

מטאטא

מי שמכיר אותי יודע שאני מתה על גדג'טים, אין גדג'ט חדש שאין לי או לפחות בדקתי. אבל מי שמכיר אותי עוד יותר טוב יודע כמה אני שונאת לנקות את הבית. זה לא שאני עצלה או משהו כזה, אני אדם שעובד מסביב לשעון מבוקר עד ערב ואף פעם לא מתלוננת. תמיד שמחה בחלקי, גם אם חלקי הוא לא גדול. אני דואגת לילדים שלי כמו לביאה בשמורת הסרנגטי, מטפלת בהורים מזדקנים אבל איכשהו מלאכת הניקיון היא לא הפורטה שלי.

 

אממה, אליה וקוץ בה – אני גם לא אוהבת לחיות בסביבה מלוכלכת. הניקיון שלי עצמי, של הבית והסביבה שלי מאוד חשובים לי, לכן בכל פעם שאני שומעת על דרך טובה יותר, קצרה יותר ויעילה יותר לנקות את הבית אני תמיד קשובה. שנים רבות לא היו ממש פיתוחים ושכלולים בתחום ניקיון הבית. כולנו השתמשנו באותה טכניקה ישנה: מגב, דלי עמוס במים ויאללה ספונג'ה. במשך עשרות שנים הדלי היה אותו דלי, הסחבה אותה סחבה והמגב? ובכן, בטח ניחשתם נכון– אותו המגב בכל הבתים.

 

אבל אז לגמרי במקרה שמעתי על דלי הפלא. בהתחלה הייתי סקפטית (עוד באירופה הייתי סקפטית). אני תמיד נזהרת מסלוגנים מפוצצים ומשמות גדולים כמו "קסם" או "פלא". עליי לא יעבדו. אני לא פראיירית שמאמינה בניסים או קסמים, אני מאמינה בעבודה קשה ובמאמץ. אך דלי הפלא פשוט הפתיע אותי.
לא זו בלבד שהוא עוזר לי לנקות בצורה הרבה יותר יסודית הוא גם הופך את כל פעולת הניקיון להרבה פחות מאומצת ואם יותר לי, אפילו לפעולה כיפית. כן, כן, אני ששונאת לנקות כל כך חושבת שניקיון הבית יכול להיות דבר נחמד, וזה רק בזכותו של הגאדג'ט הנפלא הזה.

 

מה הפלא?

 

דלי הפלא הוא מהגדג'טים האלו שכל אחד צריך בבית. ואני אסביר:
נתחיל מהדלי עצמו. זה ממש לא הדלי הרגיל שהתרגלנו אליו כל כך. לדלי הפלא יש כמה תכונות שהופכות אותו למשהו מיוחד במינו. ראשית, הדלי מגיע עם גלגלים, כלומר אין שום צורך לסחוב את הדלי הכבד והעמוס במים מחדר לחדר וממקומות שונים בחדר. למי שסובל מכאבי גב זה לא פחות מתרופה! שנית, בזכות מנגנון מיוחד שבדלי גם אין צורך יותר להתכופף לכיוון הדלי כדי לסחוט את הסמרטוט, כי יש מנגנון סחיטה מתקדם שסוחט, שוטף ומייבש את הסחבה. זה גם יתרון למי שסובל מכאבי גב, אבל זה גם יתרון למי שלא אוהב ללכלך את הידיים בעת ניקיון הבית.

 

נמשיך עם המגב. זוכרים את המגב הסטנדרטי שיש לכולם בבית? ובכן, עכשיו שכחו ממנו. זה ארכאי. למגב שמגיע עם ערכת הפלא יש ציר. הציר הזה מאפשר לנו סיבובים של 360 מעלות וכן הטיות של עד 180 מעלות. הציר המיוחד הזה מאפשר לנו לנקות את הבית היטב ולהגיע לכל "חור" בבית וכאשר אני אומרת "חור" אני מתכוונת לזה. בזכות ההטיה והסיבוב של המגב אפשר להגיע למקומות שאפילו ג'וקים לא מגיעים אליהם. מקומות שלא ניקיתי אף פעם, כי הם פשוט לא היו נגישים לי או לכל אדם בוגר אחר, לפתע נקיים ומצוחצחים. זה אדיר!.

 

ונסיים עם הסחבה. מי חשב שאפשר להתקדם בנושא הסחבות? הייתי בטוחה שבתחום הזה לא יכולים להיות חידושים מטורפים והנה באה ערכת הפלא עם סחבת המיקרופייבר המשובחת שלה וטורפת את כל הקלפים. הסחבה הזו היא פשוט נהדרת. התכונה הכי בולטת שלה היא שהיא פשוט גמישה ועל כן ניתן להגיע בעזרתה למקומות שאיש לעולם לא יכול להגיע עם סחבה רגילה – היא מגיעה עד לפינות הכי חבויות, לזוויות בלתי אפשרויות וזה יתרון עצום

About שחר לנדאו 22 Articles
שחר לנדאו עורך וכותב עבור מגזין בליפים.

Be the first to comment

Leave a Reply