בפעם הבאה שאתם מזמינים משלוח אוכל ברמת החייל, תחשבו בריאות!

משלוחים

מי שמסתובב היום בשכונת רמת החייל ולא מכיר את ההיסטוריה המעניינת של השכונה יתקשה לעכל כיצד הפכה משכונה מוזנחת ושכוחה שאף אחד לא רוצה אותה ל"עמק הסיליקון" הישראלי ולמכתיבת טרנדים בישראל כולה. אבל האמת היא שהשכונה הזו עברה הרבה ומגיע לה מקום של כבוד בתרבות הישראלית.

השכונה הוקמה למעשה רק אחרי מלחמת העצמאות. החזון של מייסדי השכונה היה להקים שכונה שתוכל לספק מגורים למשוחררי צה"ל ונכי צה"ל. את השכונה בנתה חברת "דיור למשוחררי מלחמה" והם חתרו להפוך לחלק מוניציפאלי מתל אביב. אבל לעיריית תל אביב היו תוכניות אחרות. היא לא הסכימה לספח אל שטחה המוניציפאלי את רמת החייל, ובמקום זאת, רמת גן החליטה להרים את הכפפה ופרסה את חסותה על השכונה.

עיריית רמת גן השקיעה בשכונה: היא סללה כבישים, דאגה לאסוף את האשפה ודאגה לאספקת המים של התושבים, עד שהגיעה החלטה מטעמו של משרד הפנים שקבע כי שכונת רמת החייל תסופח לתל אביב, בין אם עריית תל אביב-יפו רוצה בכך ובין אם לאו.

משלוח פירות טריים לכל הארץ

מאחר וזה נעשה בניגוד להעדפתה של עיריית תל אביב עדיין סבלו תושבי רמת החייל מהעדר שירותים בסיסיים. לא היה להם בשכונה בתי ספר או טיפת חלב ותושביה נאלצו להרחיק לשכונת נווה שרת כדי לקבל שירותים שכל אזרח אחר במדינה מקבל בשכונה שלו. אך לשכונה היה וועד. והוועד הזה פעל ללא לאות על מנת להביא שירותים חיוניים אלו לתושבי שכונה. הוא נאבק במשך זמן רב עד אשר הוועד הצליח להביא לשכונה בתי ספר, גנים, שירותים בריאותיים ומסחריים.

מאז אותם ימים השכונה הזו הפכה לאחת השכונות הכי מבוקשות, הכי מתקדמות ואפילו מכונה בפי רבים "עמק הסיליקון" הישראלי, על שום ריבוי חברות ההיי טק שקבעו שם את מקומם בעשורים האחרונים. אך מה שלא כולם יודעים זה שרמת החייל לא רק מובילה את ענף ההיי טק הישראלי היא גם קובעת טרנדים ומביאה אלינו מהפכות כאשר מהפכת הבריאות היא אחת מהן.

מתכון לראש השנה - משלוח

משלוח בריא – מהפכת הבריאות מתחילה ברמת החייל

מאז שהפכה רמת החייל לשכונה כל כך פופולארית החלו לנהור אליה צעירים רבים, ואלו הפיחו חיים חדשים בשכונה ויצרו לה צביון חדש, עדכני וטרנדי. עד מהרה השכונה הפכה למובילה בכל מה שנוגע לנושא הבריאות. אין זה משנה אם אתם רוצים להזמין משלוחים ברמת החייל או לשבת במסעדה בשכונה – אתם תוכלו למצוא בקלות מענה בריא לקולות הבטן המתגברים שלכם.

בשנים האחרונות נפתחו שפע של מסעדות בשכונה, ביניהן: מסעדות בריאות, מסעדות פועלים, מסעדות צמחוניות ומסעדות טבעוניות, מסעדות אסייתיות, הודיות וכמובן שיש גם מגוון רחב של שירותי משלוחים של מזון בריאות שיגיע עד לסף הבית או המשרד שלכם. המהפך של השכונה כל כך הצליח עד שהיום שכונות אחרות בתל אביב נושאות את עיניהן אליה בקנאה ומנסות לחקות את ההצלחה שלה. אז בפעם הבאה שאתם בתל אביב ובא לכם לאכול אוכל טוב ובריא, זכרו שרמת החייל מציעה לכם אינספור אפשרויות לאוכל טעים, בריא וטרנדי.

About שחר לנדאו 22 Articles
שחר לנדאו עורך וכותב עבור מגזין בליפים.

Be the first to comment

Leave a Reply